Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Poznaj nas i naszą misję!

INNOWACYJNE PIECZARKARSTWO łączy firmy z branży pieczarkarskiej, które obok swoich najwyższej jakości własnych produktów angażują się w sprawy wspólne czyli promocję wartości odżywczych pieczarek.

Naszą misją jest propagowanie zdrowego sposobu odżywiania się poprzez zastosowanie w codziennej diecie zdrowych polskich pieczarek przygotowanych na wiele sposobów.

Pieczarka ma moc
Kucharz
Współpraca z Grzegorzem Łapanowskim znanym kucharzem i osobowością telewizyjną jest naszą siłą do stworzenia wyśmienitych co do smaku i wyglądu dań które ubogaca pieczarka.
Nie chcąc zgadzać się z powszechnie przyjętymi mitami pragniemy zmienić powszechnie przyjęte zdanie, iż pieczarka ceniona jest wyłącznie za jej walory smakowe i aromatyczne. Systematycznie będziemy udowadniać, iż pieczarka jest nie tylko niskokaloryczna ale przede wszystkim bardzo zdrowa, bogata w składniki odżywcze a nawet prozdrowotna. Nie jest sprawą przypadku, iż konsumpcja pieczarek w krajach Europy zachodniej jest w przeliczeniu na jednego statystycznego mieszkańca kilkukrotnie wyższa niż w Polsce.
Nasze działanie pod hasłem "Pieczarka ma moc" ma wywołać potrzebę Konsumentów do korzystania z pieczarek jako produktu odżywczego i smacznego oraz odpowiadającego nowoczesnym trendom żywieniowym współczesnego Świata.
Zapraszamy do współpracy !