Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Konkurs Kulinarny 'Pieczarka ma Moc'

Jesteś młodym pasjonatem gotowania lub marzysz o karierze w świecie kulinariów?  Mamy coś dla Ciebie!
Rozpoczęła się właśnie II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego "Pieczarka Ma Moc" pod hasłem "Pieczarka w polskiej tradycji kulinarnej", organizowanego przez naszą firmę we współpracy z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest do uczniów klas gastronomicznych z całej Polski! Chcielibyśmy Cię serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w tym fascynującym konkursie.

 

Co należy zrobić, aby przystąpić do konkursu?
Wspólnie ze znajomym przygotujcie krótki film, nie dłuższy niż 5 minut, na którym przedstawiacie proces przygotowania dania z głównym bohaterem naszego konkursu - pieczarką! Pokażcie, jak pieczarka może stać się inspiracją i kluczowym składnikiem w waszych kulinarnych eksperymentach. Następnie, na filmie uzasadnijcie, jakie unikalne cechy pieczarki wnoszą do waszego przygotowanego dania. Gotowy film wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową prześlijcie na adres pieczarkamamoc@gmail.com. Możecie również do maila załączyć fotografię waszego dania! (nie jest to jednak obowiązkowe)

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 listopada 2023 roku. Po upływie tego terminu prace nie będą uwzględniane.

 

A co można zyskać?
Nagrodą główną są niezapomniane warsztaty kulinarno-kreatywne z udziałem Mistrza Grzegorza Łapanowskiego, który poprowadzi je w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności pod czujnym okiem znakomitego kucharza, jurora i prowadzącego polską edycję programu Top Chef w tak pięknym miejscu!
Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie od 9 lat realizuje program historycznej rekonstrukcji kulinarnej „Ogród – Kuchnia – Stół”. Program upowszechnia wiedzę o dawnych obyczajach i tradycji kulinarnej, bada i odtwarza staropolskie przepisy. Przyczynia się do rozwijania talentów uczestników warsztatów, integruje ich poprzez współpracę, a także wspiera kształtowanie odpowiedzialnych postaw i wyborów żywieniowych.

 

Życzymy wszystkim uczestnikom miłej zabawy i powodzenia w przygotowaniach! Gorąco zachęcamy także do wsparcia promocji konkursu poprzez wydrukowanie i rozwieszenie plakatów w Waszej szkole. Dzięki Waszej pomocy możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby młodych talentów kulinarnych!

 

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszeniową

Pobierz plakat do druku

 

Nasz konkurs znajdziesz również na stronie FAJNE KONKURSY!